Ako založiť realitnú kanceláriu 

Vieme, čo treba na štart úspešnej realitnej kancelárie. Máme overený koncept fungovania, návody, postupy, vzory dokumentov a systémy.
Tento koncept nie je franšíza!
Nepotrebujete žiadne vstupné realitné znalosti.
Bez mesačných / ročných poplatkov.

Štartovací balík už od 499 €  

Žiadne poplatky

Neplatíte žiadne mesačné či ročné poplatky

Len to čo potrebujete

Z ponuky (nižšie) si vyberiete len to, čo potrebujete na úspešný štart

Odborné zázemie

Nie ste sami. K dispozícii máte odborné zázemie a najväčšiu komunitu kolegov

Vlastná realitná značka

Budujete si vlastnú realitnú značku. Neinvestujete do cudzej značky.

92

realitných kancelárií
sme pomohli už úspešne rozbehnúť

Neskúšajte! Začnite rovno zarábať!

Poskytneme vám skúsenosti začínajúcich aj dlhoročných realitných podnikateľov.
Poučíte sa z chýb iných a ušetríte čas i peniaze.

Čo je v balíku moja realitná kancelária?

Obsah si volíte sami. Z položiek nižšie, si môžete vybrať len to, čo potrebujete.

Základný balík je od 499 €

realitna-kancelaria-manual

Realitný manuál
praxou overené návody

V manuáli nájdete praxou overené návody ako si založiť a úspešne viesť realitnú kanceláriu. Pri jeho zostavovaní sme preskúmali niekoľko desiatok realitných kancelárií na Slovensku i v zahraničí. Zistili sme, ktoré modely fungujú, a ktoré (aj keď vyzerajú lákavo) nikdy fungovať nemôžu.

Pozrieť témy manuálu

 • Detailný postup založenia RK (ako obchodnej spoločnosti) od výberu obchodného mena, miesta podnikania až registráciu na daňovom úrade.
 • Zostavovanie a manažovanie realitného tímu. Vyhľadávanie, nábor, prijímanie a kontrola realitných maklérov. Varianty vzťahov RK – maklér (výhody a nevýhody), vrátane vzorov zmlúv pre spoluprácu.
 • Realitný marketing, vrátane najnovších marketingových stratégií v realitnom sektore (autorka tejto časti – Ing. Jana Šebestová je dlhoročná špecialistka na realitný marketing a najnovšie domáce a zahraničné trendy).
 • Náklady RK. S akými výdavkami treba počítať pri založení RK, aká je réžia neskôr, možnosti ich optimalizácie. Celá koncepcia RK vychádza z variantu postupného rozširovania jej činnosti. Nie je umením „naliať“ veľké peniaze do RK a potom dlho čakať, kým sa vrátia. Ale naopak, s minimálnymi nákladmi vyrobiť v relatívne krátkom čase väčší zisk.
 • Detailný popis priebehu realitného obchodu. Celý postup realizácie sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností z pohľadu realitnej kancelárie. Postupy, ako sa vyvarovať častým chybám, aké sú riziká a „trecie plochy“ a ako ich v praxi vhodne riešiť.
 • Vzťahy RK s tretími osobami. Popis vzťahov RK a inej (spolupracujúcej) realitnej kancelárie /výhody, nevýhody, na čo si dať pozor/, vzťahy s „tipermi“, kde ich hľadať, ako a čím ich „zazmluvniť“ a pod. (tiper je osoba, ktorá vám poskytne za odmenu kontakt na vášho budúceho klienta).
 • Povinnosti RK vo vzťahu k štátu. Najmä pokiaľ ide o oblasti kontrolované štátom (oblasť ochrany osobných údajov alebo dodržiavanie povinností pri ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti).
realitna-kancelaria-por

Odborné zázemie
konzultácie, porady, pomocná ruka

Pomocnú ruku Vám môže podať 26 profesionálov z praxe, ktorí pre Slovenskú realitnú akadémiu vykonávajú nielen poradenskú, ale aj lektorskú činnosť. Vďaka tomu zvládnete aj náročnejší realitný či developerský projekt, a to aj bez väčších osobných skúseností.

realitna-unia-200px

Vstupenka do klubu majiteľov realitných kancelárií
Realitná únia Slovenskej republiky

Pri rozbehu svojej realitnej kancelárii dostanete pozvánku do Realitnej únie SR, najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku. Následne sa budete môcť pravidelne zúčastňovať neformálnych stretnutí majiteľov realitných kancelárií, a to ako člen realitného klubu. Budete sa mať s kým porozprávať a poradiť, prípadne aj dohodnúť obchod. Členmi realitného klubu sú ostrieľaní matadori z realitnej branže, ale aj nováčikovia.

Ďalšie výhody členstva v Realitnej únii SR

 • Vyšší počet zrealizovaných obchodov vďaka prepracovanému systému, pravidlám spolupráce a efektívnemu dohľadu.
 • Možnosť predávať väčšie projekty a novostavby (syndikátny predaj).
 • Najnovšia počítačová technológia v intranete, ktorá výrazne uľahčuje každodennú prácu.
 • Nižšie ceny inzercie.
 • Zľavy na vzdelávaní v SORA a u ostatných partnerov únie.
 • Vzájomná informovanosť – účasť v realitných kluboch a eventoch.
 • Prestíž a “punc” profesionality.
 • Ľahšia forma zazmluvnenia klientov (jednotné podmienky sprostredkovania “brožúrka”).
realitna-kancelaria-system

Realitný informačný systém
správa nehnuteľností a export inzercie

Systém, ktorý Vám umožní kompletnú správu nehnuteľností a export na realitné portály. Je previazaný s internetovou stránkou.

realitna-kancelaria-webpage

Internetová stránka 
webová vizitka realitnej kancelárie

Profesionálna internetová prezentácia Vám pomôže v budovaní mena a vlastnej realitnej značky.

realitna-kancelaria-vzory4

Vzory dokumentov
vzory realitných zmlúv a formulárov do praxe

Získate  viac ako 140 vzorov zmlúv, formulárov a iných dokumentov, ktoré budete môcť ihneď použiť. Ich autorom je spolupracujúca advokátska kancelária JUDr. Mojmíra Plavca, ktorá sa špecializuje na realitné právo. Vzory sú „odskúšané“ dlhoročnou praxou. 

realitna-kancelaria-vzozy1

Prvý prevod s našim právnikom? 
právna pomoc pri prevode

Pri vašom prvom obchode vám zabezpečíme kompletný právny servis, a to prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Stačí, ak sa vám po obhliadke nehnuteľnosti klient vyjadrí, že ju chce kúpiť. Vy nám budete „len“ asistovať (celá provízia, samozrejme, zostane vám). Pôjde o školenie „v priamom prenose“ na vašom vlastnom realitnom obchode. Klienta neohrozíte, keďže odbornú stránku predaja bude mať pod kontrolou advokátska kancelária.

bezpečnostný projekt vzor

Povinná dokumentácia pre RK
Bezpečnostná dokumentácia

Podľa zákona musí mať realitná kancelária vypracovaný bezpečnostný projekt na ochranu osobných údajov a s tým súvisiace smernice. Jej povinnosťou je tiež mať vypracovaný projekt vlastnej činnosti boja proti legalizácii príjmov z trestnej činnosti (projekt proti praniu špinavých peňazí). Kompletnú dokumentáciu Vám pripravíme na mieru. V prípade, že k vám prídu štátni kontrolóri, budete mať všetko v poriadku.

Čo tvorí bezpečnostnú dokumentáciu

I. časť: Ochrana osobných údajov

Oznámenie informačného systému

na Úrade na ochranu osobných údajov SR, ktoré si len vytlačíte, podpíšete a pošlete doporučenou poštou na adresu Úradu na ochranu osobných údajov SR.

Bezpečnostný projekt  (samotný projekt pre realitnú činnosť)

Bezpečnostné smernice 

 • Smernica o riadení procesu personálnej bezpečnosti informačného systému prevádzkovateľa v oblasti ochrany osobných údajov
 • Smernica pre spracúvanie osobných údajov získaných kopírovaní, skenovaním a iným zaznamenávaním úradných dokladov dotknutých osôb
 • Smernica o ochrane a zabezpečení prístupu do informačného systému osobných údajov prevádzkovateľa
 • Smernica o riadení aktív prevádzkovateľa
 • Smernica o riadení bezpečnostných rizík
 • Smernica o riadení bezpečnostných incidentov
 • Smernica o riadení kontrolnej činnosti prevádzkovateľa

Súvisiace prílohy  (obsiahnuté na nosiči CD)

 • Zmluva s maklérmi v zmysle § 8 zákona o ochrane osobných údajov
 • Vzor písomného súhlasu dotknutej osoby s kopírovaním, skenovaním alebo iným zaznamenávaním úradného dokladu
 • Zoznam aktív prevádzkovateľa
 • Oznámenie o bezpečnostnom incidente
 • Protokol o vykonanej kontrole

II. časť:  Opatrenia RK v boji proti praniu “špinavých peňazí”

Program vlastnej činnosti boja proti legalizácii príjmov z trestnej činnosti
 (vrátane relevantných príloh)

Systém vzdelávania a odborného rastu

Systém vzdelávania a odborného rastu
28 školení na zvýšenie efektivity a odbornosti

Výška príjmu v realitách zavisí najmä od vedomostí a skúseností, ako to potvrdzujú aj štatistiky. Súčasťou balíka sú vami vybrané kurzy a workshopy za zvýhodnené ceny. Vybrať si môžete z 28 školení. Od kurzov pre začiatočníkov až po líderské a manažérske tréningy.  Pozrieť všetky kurzy akadémie »

Manažérske systémy

Manažérske systémy
systémy pre majiteľa RK

Súčasťou balíka sú aj 3 manažérske systémy pre majiteľa RK. Vďaka týmto systémom dokáže mať majiteľ dôkladnú kontrolu nad výkonnosťou svojich maklérov, ale aj nad financiami. Systém vám zase okamžite prepočíta presný mesačný zisk realitnej kancelárie. Všetky systémy sú jednoduché na obsluhu.

Ďalšie výhody balíku Moja realitná kancelária

Budujete si vlastnu realitnu znacku

Budujete si vlastnú realitnú značku
Tvoríte si sami meno

Dobré meno a kvalitná značku patrí len vám. Neplatíte za marketingové kampane na zviditeľnenie značky, ktorá patrí niekomu inému. Radi vám pomôžeme aj pri registrácii ochrannej známky ». 

Nezávislosť

Nezávislosť
Žiadne kontroly

Je to a bude to vždy len vaša realitná kancelária. Nezväzujeme vám ruky nezmyselnými zmluvami alebo povinnosťami, ktoré by vás mohli obmedzovať pri podnikaní. Podnikať môžete na celom Slovensku bez územného obmedzenia.

Nemusíte mať žiadne skúsenosti

Nemusíte mať žiadne skúsenosti
Stačí chuť učiť sa

Balík Moja RK počíta s tým, že nový majiteľ RK nemusí mať žiadne skúsenosti v realitnej oblasti. Manuál, kurzy, worshopy a poradenstvo vás veľmi rýchlo dostane do obrazu. Váš štart a zorientovanie sa v problematike bude otázkou len niekoľkých dní, týždňov.

Vyberte si len to, čo potrebujete

Vyberte si len to, čo potrebujete
Vlastná zostava

Balík Moja RK tvorí viacero prvkov. Žiadna z nich nie je povinná. Sami môžete vybrať len tie, ktoré vám pomôžu pri štarte najviac. Vždy je možné si čokoľvek neskôr dokúpiť. Radi vám pri vytvorení optimálnej zostavy pomôžeme.

Žiadne poplatky

Žiadne poplatky
Ani povinné príspevky na reklamu

Žiadne mesačné či ročné poplatky, poplatky z obratu, poplatky za reklamu, alebo iné “centrálou” vynútené príspevky. Platíte len jednorazový poplatok za to, čo si sami zvolíte do vášho balíku „Moja RK“.

.

Cena za balík už od 499 €

povedali:

Stiahnuť e-book 

Stiahnite si bezplatný e-book a získajte viac informácií?

Vaše meno a priezvisko (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (povinné)

Do políčka nižšie prepíšte overovací kód (antispamová ochrana)
captcha

robo
Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne alebo na tel. č.: 02/43 63 63 74 alebo 0902 404 899.

Agendu vybavuje: Ing. Mgr. Robert Reichbauer