Konferencia REALITY 2015


V máji 2015 zorganizovala Realitná únia SR celoslovenskú konferenciu REALITY 2015. Takmer 200 profesionálov diskutovalo na najnovšie témy z realitnej oblasti. Príspevky mali zástupcovia z Národnej banky Slovenska, z Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, Úradu geodézie, kartografie a katastra SR a Slovenskej realitnej akadémie.

Ochutnávka vína s členmi Realitnej únie SR


S cieľom spoznávať sa a podporovať sa navzájom sme sa stretli opäť. V spoločnosti nášho kolegu Vladimíra Magulu, majiteľa rodinného vinárstva Magula, sme príjemne strávili novembrový večer a ochutnali výborné ročníky jeho pivníc.

Workshop & grill párty 2015

V príjemnom prostredí kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice sa zástupcovia Realitnej únie SR stretli s majiteľmi realitných kancelárií, aby strávili dva podnetné augustové dni, počas ktorých spojili príjemné s užitočným. Hoci hlavnou časťou eventu bola diskusia na tému Realitný mediátor (zástupca kupujúceho), stihol sa vyskúšať aj hotelový wellness. Večerná diskusia na terase hotela bola sprevádzaná ochutnávkou grilovaných špecialít a v takto neformálnom duchu pokračovala až do neskorých večerných hodín.

Realitný klub & raňajky

V júli tohto roku sa v hoteli DoubleTree Hilton v Bratislave stretli zástupcovia Realitnej únie SR s majiteľmi realitných kancelárií v rámci realitného klubu, pri realitných biznis raňajkách. Spoločnou diskusiou a výmenou skúseností sa pokúsili nájsť riešenia na najpálčivejšie problémy, ktorým realitné kancelárie často čelia. Otázky ako MLS spolupráca medzi kanceláriami, dohoda o provízii či ľahšie zazmluvňovanie klienta neboli jedinými.

Slovenská realitná akadémia – kurzy


Kurzy akadémie vždy boli a budú vedené tak, aby vám odovzdali to najdôležitejšie. Špičkoví lektori, odborníci z praxe: Kurzy prebiehajúce v príjemnej atmosfére. Možnosť vymeniť si názory či získať dôležité kontakty. Podnikanie v realitách si vyžaduje byť informovaný o najnovších trendoch na realitnom trhu, nevynímajúc nábor nehnuteľností, marketing či zmenu legislatívy.